Songtext zu Vone

Vone Deutsche Übersetzung »


[Verse 1: Samanta]
Fjalet e pa thena
Fjalet e pa thena
I tham, i tham
A eshte vone t'i lem t'pa thena
Vone t'i lem t'pa thena na, na
Nje dite kena me u pa
Une e ti kena me u pa
A te mungon, a te mungon
E di kena me u pa
Une e ti, a re pishman

[Verse 2: Elinel]
Nuk kena lon na fjal pa thon
E rond
Qysh jena e qysh jena kon
A e menon
Tan kjo urrejtje dashnin ku e kem lon
Edhe loti qe m'pik ket dhimbje nuk e m'lon
Se fjala vret sidomos kur dikush je afer e flet
Ishalla memoria shansin e jep
Kur e lus me harru, me harru so leht
Po pa harru qe t'du qata t'pyeti apet
A osht von, a osht von, a osht von na
A osht von per nji dashni si e jona
A osht von, a osht von, a osht von
Dhe nese osht von me ty du me kon

Samanta:
Nese don me shaj ti
Nese don me shaj ti
Ç'ka do qe bon eshte zgjedhje e jotja
Eshte zgjedhje jotja
Meri me mbaj ti
Thu ske faj ti
Ç'ka don qe bon eshte zgjedhje e jotja
Une jam e jotja
Dhimbja qe le ti
Dhemb edhe tani
Sa shum m'kishe dasht ti
Dasht ti, dasht ti
Dhimbja qe le ti (oh)
Dhemb edhe tani
E tash s'jena bashke , une e tiSamanta - Vone Songtext

Samanta feat. Elinel - Vone Lyrics Samanta Karavella - Vone Text Samanta - Vone Liedtext Samanta ft. Elinel - Vone Lied

Vone Deutsche Übersetzung »

Musik-Video-Miniaturansicht zu Vone Songtext von Samanta Karavella

Video zum Vone


Vone Lyrics von Samanta Karavella


Andere Songtexte und Deutsche Übersetzungen

von Samanta Karavella

Beliebt Songtexte und Lyrics auf Deutsch:

V (BTS) - Sweet Night Songtext

V (BTS) - Sweet Night

Songtext & Übersetzung